results
Complete Results
HOME
Round 1                       Nov. Results               Round 2

James/Lee d. Mike/Zeb 5-4          Mike/Zeb d. Chu/Nigel 5-3
Brenda/Leroy d. Dom/Nov 6-4     Dom/Nov d. Reuben/Jed 5-4
Reuben/Jed d. Chu/Nigel 5-3         Brenda/Leroy d. James/Lee 6-4

Round 3                                                   Round 4

Mike/ Zeb d. Reuben/Jed 4-3         Dom/Nov d. Mike/Zeb 6-1
Chu/Nigel d. Brenda/Leroy 6-1       Reuben/Jed d. Brenda/Leroy 6-3
Dom/Nov d. James/Lee 6-2            Chu/Nigel d. James/Lee 6-3

Round 5                                                      Semis
Dom/Nov d. Chu/Nigel 6-3                 Dom/Nov d. Reuben/Jed 10-8
Mike/Zeb d. Brenda/Leroy 6-2            Mike/Zeb d. Chu/Nigel    10-9
James/Lee d. Reuben/Jed 6-2

                                    Final
                             
Mike/Zeb d. Dom/Novrick 10-3
                                                         jan tourney

Rd. 1                                                             Rd. 2              

Amos/Mikey d. Ebube/Carl         5-4    Dom/Nov d. Amos/Mikey          6-4
Arnie/Armon d. Andrew/ Deon    6-1    Arnie/Armand d. Ebube/Carl        6-3 
Dave/ Andre d. Dom/ Nov          6-3    Chu/Karen d. Andrew/Deon       5-4
Alton/Kendal d. Leroy/Joshua     5-2    Dave/Andre d. Leroy/Joshua       6-2
Waadah/Armand d. Karen/Chu     4-3    Waadah/Armon d. Alton/Kendal  6-2

Rd. 3                                                            Rd. 4
Arnie/Armon d. Amos/Mikey      6-0    Amos/Mikey d Andrew/ Deon    6-5     Ebube/Carl d. Alton/Kendal        5-3     Ebube/Carl d. Dom/Nov             6-2
Andrew/Deon d. Dom/Nov         5-4     Arnie/Armon t. Waadah/Armand  4-4
Leroy/Joshua d. Waadah/Armand  6-3     Karen/Chu d. Leroy/Joshua       5-4
Karen/Chu d. Dave/Andre           6-3    Alton/Kendal d. Dave/Andre       5-3

Rd. 5                                                           Rd. 6
Amos/Mikey d. Leroy/Joshua      6-5    Dave/Andre d. Amos/Mikey        6-4
Ebube/Karl d. Andew/Deon        5-4    
Waadah/Armon d. Ebube/Carl     6-0
Arnie/Armon d. Dom/Nov           6-4  
Alton/Kendal d. Andew/Deon        6-0
Alton/Kendal t. Karen/Chu          5-5    Arnie/Armon d. Chu/Karen          5-4
Dave/Andre D Waadah/Armand    4-3    Leroy/Joshua d. Dom/Nov           6-2

1/4 finals                                                              1/2 finals
Leroy/Joshua d. Dave/Andre     10-6        Leroy/Joshua d. Arnie/Armon   10-3
Arnie/Armon  d. Amos/Mikey    10-8       Alton/Kendal d. Karen/Chu      10-8?
Chu/Karen d. Waadah/Armand    10-8        
Alton/Kendal d. Ebube/Carl        10-9
                                                  Final
                                      
Alton/Kendal d. Leroy/Joshua   10-6
                                                         Feb. Results


Rd. 1                                                                            Rd. 2
Clifton/Dwayne d. Amos/mikey  6-0       Donavan/Dean d. Amos/Mikey 6-5
Dom/Nov d. Eva/Fisher              6-4      Clifton/Dwayne d. Dom/Nov    5-3
Brenda/Dane d. Kendal/Alton      6-3      Karen/Leroy d. Eva/Fisher       6-3
Howard/Milton d. Karen/ leroy    6-5      Howard/Milton d. Kendal/Alton  6-4

Rd. 3                                                                              Rd. 4

Dom/Nov d. Amos/Mikey          6-2    Clifton/Dwayne d. Donavan/Dean 6-1 Kendal/Alton d. Clifton/ Dwayne 5-3    Eva/Fisher d. Mikey/Amos          6-1  Donavan/Dean d. Eva/Fisher      6-4    
Brenda/Dane d. Karen/Leroy     6-0
Brenda/Dane d. Howard/milton   5-1     Howard/Milton t. Dom/Nov       4-4

Rd.5                                                                             Rd. 6
Nicholas/ Ras* d. Howard/Milton  6-3 
Alton/Kendal d. Dom/Nov         6-0
Eva/Fisher t. Clifton/Dwaye         5-5   Howard/ Milton d. Eva/Fisher    6-4 
Brenda/Dane d. Dom/Nov            6-1 Karen/Leroy d. Nicholas/Dread* 6-4
Kendal/Alton d. Karen/Leroy       6-4   Clifton/Dwayne d. Brenda/ Dane 6-2

1/4 finals                                                              1/2 finals
Eva/Fisher d. Clifton/Dwayne   10-5          Leroy/Karen d. Dom/Nov   10-8   Dom/Nov d. Howard/ Milton    10-8         Brenda/Dane d. Eva/Fisher   10-5  Brenda/Dane d. Nicholas/ Dread* 10-9
Leroy/Karen d. Kendal/Alton       10-8    
                                                         Final Match
                                              
Brenda/Dane d. Leroy/ Karen   10-3         
* Team was added after a couple others dropped out
                                                           March Results

Rd. 1                                                                                                Rd. 2
Earl/Shaka d. Brenda/Dane        6-2                        Kendal/Waadah d. Amos/Mikey         6-4     
Amos/Mikey d. J/Roger            6-3                        Zeb/ Mike d. Country/Deon              6-2
Indian/Hoodlum d. Leroy/Karen 6-0                         j/Roger d. Reuben/Andre                  6-3
Country/Deon d. Arnie/Armon   6-0                        Fisher/Worrel d. Arnie/Armon           6-1
Fisher/Worrel d. Dom/ Nov       6-3                        Indian/Hoodlum t. Chu/Sanj              5-5
Waadah/Kendal d. Steve/Richard 5-4                       Leroy/Karen d. Earl/Shaka                6-3
Chu/Sanj d. Reuben/Andre          5-4                       Steve/Richard d. Brenda/Dane           6-2

Rd 3                                                                                    Rd. 4
Arnie/Armon d. Amos/Mikey       6-5                     Brenda/Dane d. Amos/Mikey             6-2
Country/ Deon d. Chu/Sanj          5-4                    Chu/Sanj d. Steve/ Richard                 6-0  
Karen/Leroy  d. Reuben/Andre     6-2                     Deon/Country d. Dom/Nov               6-0  
Brenda/Dane d. Fisher/Worrel      6-3                     Waadah/Kendal d. Reuben/Andre        6-0 
Indian/Hoodlum t. Dom/Nov       5-5                      Zeb/Mike d. Fisher/Worrel                 6-3          
Earl/Shaka d. Waadah/Kendal      6-2                      Arnie/Armon d. Earl/Shaka                6-1
Steve/richard t. Zeb/Mike            5-5                     Indian/Hoodlum w/o J/Roger (forfeit)

Playoffs

Rd. 16                                                                                 1/4 finals
Reuben/Andre d. Indian/Hoodlum  10-7                Deon/Country d. Reuben/Andre              10-7
Steve/Richard d. Leroy/Karen       10-6                Steve/Richard d. Waadah/Kendal             10-9
Chu/Sanj d. Amos/ Mikey             10-5                Mike/Zeb d. Arnie/Armon                      10-8
Arnie/Armon d. Fisher/Worrel       10-2                Brenda/Dane d. Chu/Sanj                       10-5 
Mike/Zeb d. Dom/Nov                  10-4
Brenda/Dane d. Earl/Shaka             10-8                      1/2 finals
                                                                       Brenda/Dane d. Mike/Zeb                       10-9
                                                                       Steve/Richard d. Country/Deon               10-1

                                                         Finals
                           
Brenda/Dane d. Steve/Richard  10-4          
                                           APRIL'S TOURNEY RESULTS

Rd. 1                                                                                   Rd. 2

Reuben/Andre d. Leroy/Dom      5-4        Leroy/Dom d. Dave/Sherad          6-1
Mike/Zeb d. Chu/Sanj                6-0         King/Armand d. Alex/Shaka         6-4
Kendal/Alton d. Alex/Shaka         5-2        Kendal/Alton d. Mike/Zeb            5-4
Kinsley/ Earl d. Dave/ Sherad      5-4       
Floyd/Rose d. Kinsley/Earl           6-0
Armand/King d. Floyd/Rose        6-3        Reuben/Andre d. Brenda/Roger     6-2
Brenda/ Roger t. Waadah/Everton 4-4        Chu/Sanj t. Waadah/Everton         4-4

Rd. 3                                                                        Playoff  First Round

Kinsley/Earl d. Leroy/Dominic    6-3        Kendal/Alton d. Chu/Sanj             10-2         
Waadah/Everton d. Kendal/Alton 5-3        Leroy/Dom d. Alex/Shaka            10-8
Reuben/Andre d. Chu/Sanj          5-4        Kinsley/Earl d. Brenda/Roger        10-9
Floyd/Rose d. Alex/Shaka           6-3        Waadah/Everton d. Dave/Sherad   10-6  
Dave/Sherad d. Brenda/Roger     6-4
Mike/Zeb d. King/Armand           6-3

1/4 Finals                                                                   1/2 finals

Leroy/Dom d. Reuben/Andre      10-6          Leroy/Dom d. King/Armand      10-4 
Waadah/Everton d. Mike/Zeb      10-8          Waadah/Everton d. Floyd/Rose  10-4
King/Armand d. Earl/Kingsley      10-5
Floyd/Rose  d. Kendal/Alton        10-8
                                                                      Finals
                                                      
Waadah/Everton d. Dom/Leroy  10-2
                                                                   
                                                May Results

                Rd. 1                                                          Rd 2
Brenda/Dane d. Mike/Zeb           4-3     Dom/Nov d. Brenda/Dane        4-3
Waadah/Patrick d. King/Winston 6-0     Dave/Sherrard d. King/Winston 6-4
Dave/Sherrard d. Dom/Nov         6-3     Mike/Zeb d. Waadah/Patrick     6-2

               Rd. 3
Brenda/Dane d. King/Winston     6-0
Dave/Sherrard d. Waadah/Patrick 4-3
Mike/Zeb d. Dom/Nov                 6-4

             1/4 Finals                                                         1/2 finals
Brenda/Dane d King/Winston      10-7       Brenda/Dane d. Mike/Zeb  10-7
Dom/Nov d. Waadah/Patrick       10-7       Dom/Nov d Dave/Sherrard 10-9

                                   Final
                
Brenda/Dane d Dom/Nov   10-6
                                                             June Tourney Results  
Rd 1                                                                                                                Rd 2
Dave/Sherrard d. Leroy/Waadah   6-4                                     Reuben/Herbert d. Dom/Nov            6-4
Dom/Nov t. Brenda/Dane             5-5                                     Shaka/ Alex d. Chu/Karen                5-3
Sanj/Armon d. Alex/Shaka            6-3                                     Brenda/Dane d. Armon/Sanj             5-4 
Mike/Zeb d. King/Armand             6-4                                     Leroy/waadah d. Mike/Zeb              6-2
Reuben/Herbert d. Earl/ Kingsley   5-3                                     Earl/Kingsley d. King/Armand           6-1

Rd 3                                                                                                                 Rd 4
Leroy/ Waadah d. Earl/Kingsley     6-3                                    Leroy/Waadah d. Brenda/ Dane         5-4
Armon/Sanj d. Dom/Nov              5-4                                    Dom/Nov d. Karen/Chu                    6-3
Alex/Shaka d. Mike/Zeb                5-3                                    Reuben/Herbert d. Alex/Shaka           6-3 
Brenda/Dane d. King/Armand        6-3                                    Armon/Sanj d. Mike/Zeb                   6-3 
Dave/Sherrard d. Karen/Chu         6-1                                    Earl/Kingsley d. Dave/Sherrard          6-3

Rd 5                                                                                                        PO 1st Rd
Reuben/Herbert d Dave/ Sherrard  6-4                                    King/Armand d. Earl/Kingsley            10-5     
Chu/Karen d. King/Armand           6-4                                    Mike/Zeb d. Dom/NOv                     10-9
                                                                                          Karen/Chu d. Shaka/Alex                   10-6

Q finals                                                                                1/2 finals   

Reuben/Herbert d. King/Armand   10-5                                   Mike/Zeb d. Reuben/Herbert             10-9    
Waadah/Leroy d.   Karen/Chu       10-3                                   Brenda/ Dane d. Waadah/ Leroy       10-8  
Mike/Zeb d. Sanj/Armon               10-6
Brenda/Dane d. Dave/Sherrard      10-3                                              Final
                                                                            
Mike/Zeb d. Brenda/Dane                10-8 
                                               AUGUST TOURNEY

PLEASE NOTE : THERE WAS NO JULY TOURNEY

                                          
PRELIM  ROUND   
                       RD. 1                                                                            RD. 2 

MIKEY/AMOS t.. WAADAH/LEROY                 5-5      
AMOS/MIKEY d. ROSS/JASON            6-0
ROSS/JASON d. DOM/NOV                             6-3        LEROY/WAADAH t. BRENDA/DANE    5-5
HERBERT/KENDAL t. COREY/BERNADETTE   4-4       COREY/BERNADETTE d. DOM/NOV    6-1
BRENDA/DANE d. MIKE/ZEB                           6-2       MIKE/ZEB d..HERBERT/KENDAL         6-2

                        RD.3                                                                         1/4 FINALS

MIKE/ZEB d. AMOS/MIKEY                            6-1        MIKE/ZEB (1) d. DOM/NOV (8) WAADAH/LEROY d. DOM/NOV                      6-3        HERBERT/KENDAL(7) d. ROSS/JASON (2)
ROSS/JASON d. COREY/BERNADETTE          5-2        LEROY/WAADAH(3) d. AMOS/MIKEY(6)
   BRENDA/DANE t. HERBERT/KENDAL         4-4      BRENDA/DANE (4) d. OREY/BERNADETTE(5)  
                    1/2 FINALS                                                          
FINAL

HERBET/KENDAL (7) d. MIKE/ZEB (1)                    
LEROY/WAADAH v. HERBERT/KENDAL
WAADAH/LEROY(3) d. BRENDA/DANE (4)                     
(NO CONTEST)   
              
          
SCROLL DOWN FOR MONTHLY RESULTS
                                        SEPTEMBER'S RESULTS

Rd. 1                                                             Rd. 2
Chu/Arnie d. Kevin/Aaron    6-3       Mike/Zeb d. Kevin/Aaron     6-1
Marcel/Jason d. Mike/Zeb     6-3      Ross/Kevin d. Chu/Arnie       6-3
Leroy/Dom d. Ross/Kevin     6-1     Jason/Marcel d. Brenda/dane  6-5
Brenda/Dane d. Earl/Kingsley 6-3     Dom/Leroy d. Earl/Kingsley  6-4

Rd. 3                                                         QF
Kevin/Aaron d. Earl/Kingsley 6-3     Jason/Marcel (2)d. Aaron/Kevin(7) 10-1 Mike/Zeb d. Chu/Arnie          6-5     Ross/Kevin(4) d. Chu/Arnie(5)       10-3
Ross/Kevin d. Jason/Marcel   6-5     Mike/Zeb(3) d. Brenda/Dane(6)     10-8
Dom/Leroy d. Brenda/Dane   6-4     Leroy/Dom(1) d. Earl/Kingsley(8)  10-8

Semi                                                       
Final
Marcel/Jason(2) d. Mike/Zeb(3)   10-7    
Marcel/Jason(2) d. Leroy/Dom(1)   10-3
Leroy/Dom(1) d. Ross/Kevin(4)   10-9
  
                                                October's Result
(Tournament of Champion matches in blue)

Rd. 1                                                                  Rd. 2                                   
Mike/Zeb d. Jason/Marcel        6-0       Dom/Nov d. Jason/Marcel          6-3     Dom/Nov d. Brenda/Dane        6-5      Mike/Zeb d. Brenda/Dane           6-2
Ross/Kevin d. Sherrard/shawn  6-5      Waadah/Patrick d. Ross/Kevin     6-2 
Dave/Armon d. Leroy/Reuben   6-3      Shaka/Alex d. Leroy/Reuben       6-3
Waadah/Patrick t. alex/Shaka    5-5       Dave/Armon d. Shawn/Sherrard  6-3

Rd.3                                                                    Wild Card  
Mike/Zeb d. Dom/Nov               6-3      Reuben/Leroy d. Ross/Kevin      10-7
Jason/Marcel d. Brenda/Dane      6-5     Shawn/Sherrard d. W/P             10-7
Shaka/Alex d. Ross/Kevin            6-4
Patrick/Waadah t. Dave/Armon    5-5
Reuben/Leroy d. Sherrard/Shawn 6-5   

1/4 Finals                                                                  1/2 Finals
Shaka/Alex d. Marcel/Jason         10-5    Alex/Shaka d Leroy/Reuben        10-2  Leroy/Reuben d. Dom/Nov          10-9   Shawn/ Sherrard d. Benda/Dane  10-2
Brenda/Dane d. Dave/Armon       10-9
Shawn/Sherrard d. Mike/Zeb        10-9
 
                                    
  Finals
                               Alex/Shaka d. Shawn/Sherrard 10-9


                                        
TOC Standings
                             w      l            gf/ga
Mike/Zeb                3      0            18/5
Dom/Nov               2       1            15/14
Jason/Marcel           1      2            9/17
Benda/Dane            0       3            12/17
                                      November's Result
Rd. 1                                                                  Rd. 2
Ross/Kevin d Mike/Zeb     6-2     Ross/Kevin d Leroy/Ells          6-4
Waadah/Nick d Dom/Nov 6-4      Dom/Nov d Mike/Zeb             6-4
Chu/Karen d Ells/ Leroy    6-2     Waadah/Nick d. Brenda/Dane 6-3

Rd. 3                                                         Semi Fianls                         
Brenda/Dane d Karen/Chu  6-0  Ross/Kevin d Mike/Zeb          10-9
                                                     Waadah/Nick d Chu/Karen    10-7  
  1/4 Finals                                    
Waadah/Nick d Leroy/Ells    10-8                 
Final
Mike/Zeb d Dom/Nov            10-2  
Ross/Kevin d Waadah/Nick   10-9
Chu/Karen d Brenda/Dane    10-6 
  December's score sheets were not all there.
Champion: Sherrard and Armand d. Ellswoth and Sanj in the final......Sorry
                                                            January's Result
R.1                                                                                                           R. 2
Mike/Earl d. Ross/kevin                       6-4         Jason/Marcel d. Mike/Earl                           6-4
Jason/Marcel d. Marlon/Robert              6-0        Marlon/Robert d. Sanj/Ells                          5-4
Brenda/Waada d. Ellsworth/Sanj            6-1        Reuben/Dom d. Brenda/Waada                    6-4 
Dom/Reuben d. Choppy/Mike               6-3        Dwayne/Jr d. Mike/Choppy                         6-3
Shaka/Alex d. Dwayne/Jr.                    6-0       Shaka/Alex d. Leroy/Nicole                          6-2 
Chris/Chris d. Leroy/Nicole                  6-1        Chris/Chris d. Ross/Kevin                            6-4

R. 3                                                                                   P/O 1st round   
Sanj/Ells d. Mike/Earl                          6-3          Mike/Zeb d. Robert/Marlon                        10-5       
Reuben/Dom d. Marlon/Robert            6-3           Ross/Kevin d. Mike/Choppy                      10-2
Brenda/Waada d. Dwayne/Jr                6-3          Sanj/Ells d. Dwayne/ Jr                             10-3 
Shaka/Alex d. Mike/Choppy                 6-5          Chris/Chris d. Leroy/Nicole                       10-8
Ross/Kevin d Leroy/Nicole                  6-5
Jason/Marcel d. Chris/Chris                 6-1                                 1/2 Finals
                                                                        Sanj/Ells d. Dom/Reuben                         10-8         
1/4 Finals                                                           Brenda/Waada d. Mike/Earl                     10-9         
Mike/Earl d. Shaka/Alex                     10-9
Brenda/Waada d. Chris/Chris              10-9                       
Final
Dom/Reuben d. Ross/Kevin                10-9         
Waada/ Brenda d. Sanj/Ells                       10-3
Sanj/Ells d. Jason/Marcel                    10-9   
                                               Feb. Results
Rd 1                                                                          Rd2
Mike/Sean d.Mike/Rob             6-3  Dom/Nov d. Mike/Sean                  6-5
Sanj/Armon t. Kendal/Armand  4-4 
Sanj/Armon d. Dwayne/Martin        6-0
Dwayne/Martin d. Chu/Karen   6-2  Reuben/Leroy d. Karen/Chu            6-5
Waadah/Nick d. Leroy/Reuben 6-4   Waadah/Nick d. Ross/Kevin           5-2
Ross/kevin d. Jason/Marcel       6-5  Kendal/Armand d. Mike/Rob           5-3

Rd. 3                                                                 1/4  fianls
Jason/Marcel d Dom/Nov         6-0   Jason/Marcel d. Leroy/Reuben       10-8
                                                      Dom/Nov d Sanj/Armon                10-4 
Playoff Rd.1                                    Ross/Kevin d Kendal/Armand        10-5
Mike/Rob d Mike/Sean           10-0   Waadah/Nick d Mike/Rob             10-3
Ross/ Kevin d Chu/Karen       10-1
Dom/Nov d. Dwayne/Martin  10-2                  1/2 Finals
                                                       Ross/Kevin d Jason/Marcel           10-4
                                                       Waadah/Nick d. Dom/Nov            10-7
                                    
Final
                            Ross/Kevin d Waadah/Nick    10-7
      
                                                March Results

Rd. 1                                                                            Rd. 2
Nick/Armand d. Jimmy/Paul        6-1     Mike/Brenda d. Jimmy/Paul          6-5
Mike/Brenda d. Dom/Nov           6-0    Leroy/Bernadette d. Dom/Nov       6-5
Leroy/Bernadette d. Chu/ Karen  6-0    Ross/Kevin d Karen/Chu               6-5
Kevin/Ross d. Armon/Sanj         6-5     Armon/Sanj d. Pat/Robert              6-1
Mike/Choppy d. Patrick/Robert    6-0   Shaka/Alex d. Mike/Choppy           6-3
Jason/Marcel d. Shaka/Alex         6-0    Jason/Marcel d. Nick/Armand         6-2

Rd.3                                                                     P/O  1st Round
Jimmy/Paul d. Leroy/Bernadette  6-5    Armon/Sanj d. Jimmy/Paul           10-5
Ross/Kevin d. Dom/Nov             6-0    Leroy/Bernadette d. Don/Nov       10-1
Pat/Robert d. Chu/Karen             6-0   Chu/Karen d. Shaka/Alex              10-3
Shaka/Alex d. Armon/Sanj           6-3   Patrick/Robert d. Mike/Choppy     10-9
Nick/Armand d. Mike/Choppy     6-3    Mikyla/ Sherard d. Nick/Armand   10-7  
Mike/Brenda d. Jason/Marcel      6-4

1/4 Finals                                                                 1/2 finals
Ross /Kevin d. Mikyla/ Sherard  10-5    Leroy/Bernadette d. Ross/Kevin    10-4   Leroy/Bernadette d. Sanj/Armon 10-7    Jason/Marcel d. Mike/Brenda        10-9
Jason/Marcel d. Patrick/Robert    10-8
Mike/Brenda d. Karen/Chu         10-5             
Final
                                                           
Leroy/Bernadette d. Jason/Marcel 10-5
                                                    April Results
Rd 1                                                                                Rd 2
Rob/ Mike W d. Jimmy/ Paul      6-1   Jimmy/Paul d. Kendal/Everton          6-4
Dom/Lyn d. Kevin/Marlon          6-2  
Devon/Peter d. Dom/Lyn                 6-0 Chris/wes d. Brenda/Dane           6-0 Brenda/Dane d. Bernadette/Kevin     6-3
Marcia/Leroy d. Chris/Ian           6-3   Indain/Mike d. Ian/Chris                   6-1
Jason/Marcel d. Sanj/Armon       6-4   Armand/Sherard d. Jason/Marcel       6-4
Armand/Sherard d. Ross/Kevin   6-1   Ross/Kevin d. Sanj/Armon                6-2
Mike/Indian d. Fred/Earl             6-4   Earl/Fred d. Marcia/Leroy                 6-1 Bernadet/Kevin d. Andre/Reuben5-4 
Chris/Wes d. Andre/Reuben              6-0
Kendal/Everton d. Devon/Peter   6-2   Robert/Mike d. Kevin/Marlon            6-4

Playoffs                                                         Rd 8
Sanj/Armon d Reuben/Andre      6-4    Ian/Chris d. Rob/Mike                   10-8
Ian/Chris d  Kevin/Marlon          6-4    Jason/Marcel d. Earl/Fred               10-8
                                                         Marcia/Leroy d. Armand/Sherard    10-9                                                          Indian/Mike d. Devon/Peter            10-5
Rd 16                                                          
Earl/Fred d. Jimmy/Paul             10-6                   
Semis
Indian/Mike d. Dom/Lyn            10-5 
Indian/Mike d. Ian/Chris                10-5
Armand/Sherard d. Brenda/Dane 10-9 
Jason/Marcel d. Marcia/leroy          10-1
Ian/Chris d. Chris/Wes               10-2
Jason/Marcel d. Ross/Kevin        10-8                
Final
Marcia/Leroy d. Kendal/Everton  10-8  
Jason/Marcel d. Indian/Mike         10-9
Devon/Peter d Bernadette/Kevin  10-7
Rob/Mike d. Sanj/Armon             10-6

     
 
   
                                        May's Tournaments

May 3 winners Reuben and Nov. May 24th finals has not yet been played. That game will be between Jimmy and Paul vs. Howard and Patrick.
                                                       June's Tournament

Rd. 1                                                                             Rd 2
Paul/Jimmy d. Natalie/Cassandra   6-3   Earl/Kingsley d. Paul/Jimmy            4-3
Earl/Kingsley d. Devon/Indian       6-0   Ross/Kevin d. Marcel/Jason            5-4
Mike/Robb d. Marcel/Jason          5-2    Brenda/dane d. Nov/Reuben           5-4
Ross/Kevin d. Karen/Chu             6-2   Nat/Cassandra d. Devon/Indian       4-3
Dom/Sherrard d. Nov/Reuben      6-3    Mike/Robb d. Karen/Chu                6-4
Leroy/Marcia d. Brenda/Dane      6-0   Leroy/Marcia d. Dom/Sherrard          6-3
                                                           Nick/Armand d. Sanj/Armon           5-3
Rd. 3
Paul/Jimmy d. Nick/Armand        6-2                         Playoff Rd. 1
Earl/Kingsley d. Sanj/Armon        5-4    Earl/Kingsley d Armon/Sanj            10-8
Jason/Marcel d. Leroy/Marcia      6-2    Natalie/Cassandra d. Leroy/Marcia  10-8
Ross/ kevin d. Dom/Sherrard        6-4   Jimmy/ Paul d. Nov/reuben             10-5
Karen/Chu d. Nov and Reuben     5-4   Dom/sherrard d. Nick/Armand         10-5
Devon/Indian d. Brenda/Dane       5-4   Jason/Marcel d. Indian/Devon         10-2
Mike/Robb d. Natalie/Cassandra   6-2    Brenda/Dane d. Karen/Chu             10-2

1/4 Finals                                                                 Semis
Mike/Robb d. Natalie/Cassandra  10-7   Marcel/Jason d. Mike/Robb             10-2
Ross/Kevin d. Brenda/Dane         10-3   Ross/Kevin d. Dom/Sherrard           10-9
Jason/Marcel d. Earl/KIngsley      10-2
Dom/Sherrard  d. Jimmy/Paul      10-5            
                                            
                                                          
Final
                                      Ross/Kevin d. Marcel/Jason    10-2       
                     
                                      September 2003

Rd 16                                                       1/4 final  

Ross/Kevin d. Leroy/Bernadette         Choppy/Rupert d. Mike W/ brenda           
Paul/Jimmy d. Ian/Clinton                  Marcia/ Devon d. Ross/Kevin
Marcel/Jason d. Dom/Reuben             Marcel/Jason d. Shaka/Alex
Choppy/Reuben d. Mike T/Kingsley    Paul/JImmy d. Sherard/Dave

                                  Semis                                                  
                  Marcia/Devon d. Choppy/Rupert            
                  Jimmy/Paul d. Marcel/Jason

                              FINAL
                    Jimmy/Paul d. Marcia/Devon
AUGUST'S TOURNAMENT WAS WON BY PAUL AND DOMINIC DEFEATED MIKE T AND KINGSLEY.